Perşembe: Çorba Detoksu 15.02.2018

15 FEBRUARY - 15 FEBRUARY

1 günlük detoks ile ödem atarken yağ oranınızı düşürecek, enerji depolayacak ve tartı üzerinde 1,5 kg kadar hafifleyeceksinizdir. Menüler hem lezzetli hem de tok tutucudur. Ertesi gün için hazır olmak isteyenler için ideal bir programdır.

İçindekiler: Domates, Salatalık, Kırmızı biber, Limon, Kimyon, Zeytinyağı, Gojiberry, Az yağlı yoğurt, Soğan, Sarımsak, Tam buğday unu veya nohut unu, Enginar, Ispanak, Laktozsuz süt, Maydanoz, Toz ya da taze zencefil, Havuç, Kırmızı pul biber, Portakal, Kırmızı mercimek, Karabiber

1 Günlük Detoksu' programımızda 1) Kendin pişir kendin ye paketi: 1 gün önceden paylaşılacak olan menüleri kendiniz hazırlayacaksınız. 2 günlük alışveriş listesi detoks başlamadan birkaç gün önce grupta paylaşılacaktır. Egzersiz programı da yine günlük olarak grupta yazılacaktır. 2) Hazır paket: İstanbul, Antalya, Izmir ve Ceşme için adrese teslim günlük paketlerdir. Hazır paketlerde 3 ana öğün, 2 ara öğün, detoks içecekleri, öğünlerdeki çaylar olacaktır.

Menokg kurallar: 1) Bize her gün cumartesi hariç saat 08:30-17:30 (cumartesi hariç) arasında aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
0530 959 67 37
0536 261 79 69
0212 239 90 69
2) Mailimiz: meno.kilos@gmail.com
3) Paket ertelemeler sadece yazılı olarak kabul edilmektedir. meno.kilos@gmail.com e yazarak yapılması gerekmektedir. whatsapp mesajı veya telefonda erteleme kabul edilmemektedir.. 4) Paket iptali sadece doktor raporuyla belgelendirilmiş sağlık sorunları nedeniyle kabul edilmektedir. 5) Ertesi gün için hazır paket ertelemesi gün içinde saat 12'ye kadar yazılı olarak yapılabilmektedir. 6) Kendin pişir kendin ye grubuna dahil olanlar hazır pakete geçmeyi istedikleri taktirde yine meno.kilos@gmail.com a yazılı olarak taleplerini bildirebilir, aradaki fiyat farkını ödemeleri durumunda hazır pakete geçebilirler. 7) Kurye ödemeleri için artık 2 işlem yapmanıza gerek yok! Detoks paketinizi satın alırken kurye ödemenizi de aynı anda yapabilirsiniz. Kürye Ücreti (KDV dahil): Istanbul: 17,00 TL Antalya: 12,00 TL